دوره برنامه نویسی ANDROID تضمینی در اهواز

در سال های اخیر و با پاگرفتن صنعت تولید نرم‌افزار های موبایل در ایران و ایجاد بستر کسب درآمد در این صنعت توسط شرکت‌هایی همچون کافه بازار (بازار)، تولید نرم‌افزار موبایل در ایران با رشدی بی‌نظیر مواجه شده است. همچنین حجم عظیمی از App ها و بازی‌های ایرانی با کیفیت موفق به فروش به مخاطب‌های خود و درآمدهای زیادی از این طریق شده‌اند. تا صنعتی ۳۵ میلیارد تومانی(فروردین ۹۵) را در ایران بوجود بیاورند. به همین دلیل تخصص برنامه نویسی در حال حاضر جزو پردرآمد ترین تخصص های دنیا می‌باشد.

بنابراین کسب تخصص برنامه نویسی سیستم عامل Android شما امکان پیاده سازی هر ایده‌ای را که در ذهن دارید به شما می‌دهد. ایده هایی که می‌توانند به پر فروش ترین App های ایرانی شوند. شما پس از اتمام دوره می‌توانید بلافاصله وارد این صنعت شوید و فقط از طریق تولید نرم‌افزار های موبایل کسب درآمد کنید.

دوره‌ی آموزش توسعه، تولید ‌و برنامه نویسی نرم‌افراز برای دستگاه‌های دارای سیستم عامل Android که صورت تضمینی برگزار می‌شود شامل آموزش تمام مراحل تولید نرم‌افزار می‌شود. از مراحل خیلی ابتدایی مثل ایده پردازی، تا انتشار App در مارکت های Google Play و کافه بازار. همچنین پس از پایان دوره شما همواره می‌توانید تا یک سال یا پنج جلسه از خدمات مشاوره، رفع اشکال و کمک در پروژه به صورت حضوری در جلسه مخصوص به شما بهره ببرید.

این دوره توسط تنها مدرس دوره‌های Android مرکز مهارت های پیشرفته خوارزمی سازمان فنی‌و‌حرفه‌ای استان خوزستان و نویسنده App های پرفروش در مارکت بازار به صورت تضمینی برگزار می‌شود.

دوره برنامه نویسی Android بر اساس جدیدترین sdk ها و به صورت native توسط محیط توسعه Android Studio آموزش داده می‌شود و به هیچ عنوان از Xamarin و زبان C#/C++ استفاده نمی‌شود.

پرسش های پر تکرار:

دوره‌های شبکه رو شرکت کنم یا دوره برنامه نویسی اندروید؟برای پاسخ به این سؤال باید دو نکته را مورد توجه قرار بدیم. نکته اول اینکه برای آماده شدن و ورود به بازار کار در زمینه شبکه شما باید چندید دوره با زمان حداقل ۲ماه را بگذرانید تا فقط در یک زمینه شبکه متخصص بشوید. بنابراین باید زمانی معادل حداقل شش ماه تا یک سال را به این کار اختصاص بدهید. جمع هزینه های این دوره‌ها را هم باید به این زمان اضافه کرد. اما برای کسب تخصص مورد نیاز برای ورود به بازار کار صنعت نرم‌افزار موبایل شما فقط احتیاج دارید تا در یک دوره دو و نیم ماهه اندروید شرکت کنید. نکته دوم این است که در صورتی هم که در زمینه شبکه تخصصی بدسب بیاورید امکان ورود سریع و مستقیم را به بازار کار نخواهید داشت. اما در زمینه صنعت نو ظهور نرم‌افزار موبایل می‌توانید بلافاصله پس از پایان دوره، باداشتن ایده و پیاده سازی آن وارد بازار کار در این صنعت و فاز کسب درآمد شوید. اما این نکته را هم نباید فراموش کرد که علارغم رشد سریع صنعت نرم‌افراز موبایل و افزایش چشم گیر توسعه دهنده‌های جدید، راه همیشه برای ورود به این صنعت باز است.

منظور از دوره تضمینی چیست؟ ما با توجه به تخصص و مهارت مدرس همچنین طرح درس قوی و به‌روز، یادگیری شما را در این دوره تضمین می‌کنیم. با توجه به آموزشی که به شما داده می‌شود شما پایان هر جلسه ملزم به انجام تمرین مربوط به همان جلسه هستید. در صورتی موفق به انجام آن تمرین نشوید، مدرس تا زمانی که از یادگیری شما اطمینان حاصل نکند کلاس را ترک نمی‌کند. در صورتی مدرس نتواند یا به هر دلیل فرایند آموزش و تفهیم را انجام ندهد، با توجه به فرم پایانی کلاس، که در هر جلسه به شما داده می‌شود، شما می‌توانید درخواست کنید تا مبلغ سرمایه گذاری(شهریه) به شما عودت داده شود. همچنین در طول دوره و در پایان هر جلسه، تمرین‌هایی به شما داده می‌شود که شما موظف به انجام این تمرین ها هستید و باید در ازای تحویل تمرین، امضای مدرس را در فرم پایانی کلاس داشته باشد.

چه پیش‌نیازهایی برای این دوره باید داشته باشیم؟ برای شرکت در این دوره شما باید تجربه برنامه نویسی داشته باشید. منظور از تجربه برنامه نویسی آشنایی با زبان های مختلف و تسلط نسبی به حداقل یک زبان برنامه‌نویسی می‌باشد. درصورتی که با مفاهیمی مثل شئ گرایی و کلاس آشنا هستید و تجربه نوشتن برنامه هرچند کوچک داری object های مختلف را دارید، پس در دسته افرادی هستید که پیش‌نیاز لازم را دارید. همچنین قبل از ثبت‌نام باید در جلسه مصاحبه و مشاوره شرکت کنید. تصمیم گیری در خصوص ثبت نام یا عدم ثبت نام علم‌آموز صرفا به عهده مشاور می‌باشد.

رشته دانشگاهی من مرتبط با کامپیوتر و برنامه نویسی نیست آیا می‌توانم در این دوره شرکت کنم؟ بله، در صورتی شما پیش‌نیازهای لازم را دارا باشید و نظر مشاور پس از مصاحبه موافق با ثبت نام شما باشد، فارغ از رشته تحصیلی خود می‌توانید در این دوره شرکت کنید.

من در حد خیلی کمی برنامه نویسی بلد هستم، آیا می‌توانم در این دوره شرکت کنم؟ جواب این سوال عموما خیر است، اما جواب دقیق این سوال فقط از طریق مشاوره حضوری یا تلفنی قابل پاسخگویی است. لطفا از طریق راه‌های ارتباطی که در سایت موجود است اقدام فرمایید. یا به محل آموزشگاه به آدرس: اهواز کیان‌آباد خیابان ۱۳ شرقی پلاک ۳۲ مراجعه فرمایید.

آیا نیاز به تیم دارم؟‌پاسخ به این پرسش بستگی به ایده و نوع اپلیکیشن دارد. اما به عنوان پاسخ کلی: شما به کمک تیم می‌توانید کارها را خیلی سریع‌تر و منظم تر و بهتر پیش ببرید. از دیگر مزایای داشتن تیم این است که امکان کار بروی پروژه‌های بزرگتر نیز فراهم می‌شود. از همه مهم‌تر افراد یک تیم نقاط ضعف یکدیگر را پوشش می‌دهند، نقاط قوت را قوی‌تر می‌کنند و عملا باعث ارتقای یکدیگر می‌شوند. بنابراین داشتن تیم اصلا الزامی نیست اما وجودش یک امتیاز ویژه محسوب می‌شود.

چگونه می‌توانم تیم داشته باشم؟متاسفانه به دلیل اینکه در حال حاضر افراد متخصص در این زمینه خیلی کم هستند امکان ایجاد تیم به سختی وجود دارد. اما شما با شرکت در دوره‌های اندروید مطمئن خواهید شد که با افراد متخصص در این زمینه آشنا و همکار خواهید بود. شما می‌توانید از همین فرصت استفاده کنید و در همین کلاس‌ها شبکه سازی کنید و تیم خود را تشکیل دهید. علاوه بر این مجموعه علوم رباتیک امکانات تشویقی نیز برای همچین تیم‌هایی که در این دوره‌ها تشکیل شوند دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت نام لطفا به سایت علوم رباتیک مراجعه فرمایید.

همچنین میتوانید جهت ثبت‌نام آنلاین بروی همین لینک کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *