به دنیای علوم رباتیک خوش آمدید

مجموعه آموزشی علوم رباتیک با ایده آموزش واقعی علم رباتیک و برنامه نویسی برای سنین ۵ تا ۱۸ سال همچنین دوره‌های الکترونیک و اندروید با رویکرد ورود به بازار کار توسط فارغ‌التحصیل های رشته‌های برق و کامپیوتر و رباتیکی‌های قدیمی در اهواز تاسیس شد.

مجموعه آموزشی علوم رباتیک در فعالیت خود از سال ۱۳۹۱ زیر نظر و با مدیریت کارشناس مسئول المپیاد رشته رباتیک سازمان فنی و حرفه ای استان خوزستان مهندس نعیم آل احمدی بوده است و اساتید نیز از داوران بینالمللی مسابقات ربوکاپ، کارشناسان رباتیک سازمان فنی وحرفهای، دارندگاه مقام ها متعدد ملی و بینالملی و برنامه نویس‌های خبره و با تجربه میباشند. با تکیه بر این تیم متخصص،علوم رباتیک دوره‌های رباتیک بدون پکیج، الکترونیک و برنامه نویسی اندروید را با بهترین کیفیت ممکن در خوزستان برگزار میکند تا کیفیت آموزش در علوم رباتیک تضمین شده باشد.

در طی سال‌های فعالیت مجموعه موفق به همکاری و برگزاری دوره‌های موفق رباتیک، الکترونیک و برنامه نویسی اندروید با دانشگاه ها و مدارس مختلفی از جمله: دانشگاه شهید چمران اهواز، دانشگاه صنعت نفت اهواز، دانشگاه آزاد شوشتر و مدارس: دبیرستان‌های پسرانه و دخترانه امام حسین(ع)، دبیرستان نوید صالحین، راهنمایی دارالفنون و دبستان های نخبه‌گان اهواز شده است. همچنین این آموزشگاه برگزار کننده انحصاری آزمون و دوره‌های آموزشی المپیاد ملی مهارت رشته رباتیک دوره ها پانزدهم وشانزدهم سازمان فنی‌ و حرفه‌ای استان خوزستان می‌باشد.

آمار رضایت

دغدغه اصلی ما درعلوم رباتیک همواره جلب رضایت علم آموزان و سرمایه گذاران بوده و برای این هدف هیچگاه از تلاش خسته نمی‌شویم. اعداد به ما می‌گویند که در این راه موفق هستیم.

رضایت مندی سال ۹۱ : ۷۸٪
رضایت مندی سال ۹۲ : ۸۳٪
رضایت مندی سال ۹۳ : ۸۷٪
رضایت مندی سال ۹۴ : ۸۹٪
رضایت مندی سال ۹۵ : ۸۹٪

مدیر آموزشگاه: نعیم آل‌احمدی

آدرس: اهواز، کیان آباد، خیابان ۱۳ شرقی پلاک ۳۲

تلفن: ۰۶۱۳۳۳۸۴۲۸۷    ۰۶۱۳۳۹۱۱۹۸۷

همراه (تلگرام، واتس اپ): ۰۹۱۶۶۱۵۵۴۲۰  جهت پیام به تلگرام اینجا را کلیک/لمس کنید.

پست الکترونیک: [email protected]

ساعات کاری:

شنبه تا پنج‌شنبه : ۱۰:۰۰ الی ۱۳:۰۰ و ۱۷:۰۰ الی ۲۲:۰۰
جمعه: ۱۸:۰۰ الی ۲۱:۰۰